• ortodonta
  • lekarz stomatolog
  • stomatologia zachowawcza
  • stomatologia estetyczna
  • medycyna estetyczna

Lekarz dentysta, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat współpracuje z wieloma specjalistami ortodoncji, którzy przekazywali jej swoją wiedzę i pasję do leczenia. Ukończyła Międzynarodową specjalizację na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münsterze. Stale poszerza swoje umiejętności podczas licznych szkoleń z zakresu ortodoncji, a także stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii.
Interesuje się wpływem zdrowia jamy ustnej na resztę organizmu, metodami zmniejszania stresu pacjentów przed wizytą oraz wpływem chorób ogólnoustrojowych na stan jamy ustnej. W codziennej pracy stawia nacisk nie tylko na estetykę uśmiechu ale również na prawidłowy zgryz aby uzyskać stabilny i długotrwały efekt leczenia. Bardzo dba o dobre samopoczucie pacjenta podczas zabiegu, interesuje się zwalczaniem strachu przed wizytą. Jej celem jest aby przebieg wizyty był przyjemnością dla każdego pacjenta. Dobiera indywidualne rozwiązania dla danego przypadku, o możliwie najwyższej jakości starając się, aby każdy pacjent był zadowolony z osiągniętego efektu estetycznego.

Lekarz komunikuje się z pacjentami anglojęzycznymi na poziomie zaawansowanym.

W przypadku leczenia Invisalign® lekarz przeszkolony w zakresie systemu Invisalign® wykona szybkie i precyzyjne cyfrowe skany 3D Twoich zębów za pomocą skanera iTero™ Element i będzie z Tobą współpracował, aby opracować indywidualny plan leczenia, który zaakceptujesz.