Stomatologia zachowawcza

 

Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem próchnicy zębów oraz jej zapobieganiem. Zdajemy sobie sprawę, że pacjenci przychodzący na leczenie najbardziej boją się bólu. Robimy więc wszystko, żeby zabiegi odbywały się absolutnie bezboleśnie.

Drugą sprawą na którą kładziemy nacisk to estetyka wypełnień, czyli nie tylko odpowiedni dobór koloru lecz również anatomiczne odwzorowanie struktury zęba.

 

ENDODONCJA


Leczenie endodontyczne polega na usunięciu zainfekowanej, zmienionej chorobowo lub martwej miazgi z systemu kanałowego komory i korzeni zębów. Mechanicznym i chemicznym opracowaniu kanalów a następnie szczelnym wypełnieniu materiałami specjalnie do tego stworzonymi, które nie przebarwiają zębów

W gabinecie posiadamy rentgen , endometr oraz endomotor dzięki czemu kanały wypełniamy dokładnie na całej długości . Wiemy jakie to trudne

... ale wiemy jak to się robi dokładnie.

PROTETYKA

Nasz gabinet zajmuje się kompleksową  odbudową warunków zgryzowych, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań estetycznych pacjenta. Stosujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne,każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie i omawiany z Państwem,proponujemy zawsze kilka rozwiązań i wspólnie wybieramy to właściwe.

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi które gwarantują jakość i estetykę.

-korony
-mosty
-licówki
-Mosty na włóknach szklanych (bezinwazyjne, bez szlifowania sąsiednich zębów)
-protezy osiadające 
-protezy szkieletowe 
-szynoprotezy 
-protezy kombinowane na elementach precyzyjnych  ( bezklamrowe- estetyczne)
-szczękowe szyny ochronne(dla osób aktywnie uprawiających sport)

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

 

 Mali pacjenci - nie stanowią problemu.

Wiemy jak nawiązać kontakt z Twoim dzieckiem i zapewnic mu bezbolesne i komfortowe leczenie.

Stosujemy kolorowe wypełnienia, dziecko podczas wizyty ogląda swoją ulubioną bajkę, a po zabiegu otrzymuje  nagrodę, którą sam sobie wybiera z „szuflady szczęścia”.

WYBIELANIE ZĘBÓW

 

 

Wybielanie zębów metodą Fast&Mild  ( w 1 godzinę w gabinecie).

Zrób swój uśmiech olśniewająco białym!  Już za 650 zł.

 

ORTONDONCJA

 
 
 
 
 
Leczymy wady zgryzu u dzieci i dorosłych, stosując najnowsze techniki ortodoncji.
 
Zakładamy aparaty ruchome i stałe (metalowe i kosmetyczne) oraz aparaty samoligaturujące.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ - KLIKNIJ TUTAJ

 

Medi Raty

 

Informujemy, iż wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów Słoneczny Gabinet podpisał umowę z firmą Ratalnie.com, która specjalizuje się w kredytowaniu usług medycznych. Mediraty to pierwszy w Polsce produkt finansowy skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki zakres finansowanych zabiegów oraz dogodne warunki finansowania sprawiają, że MediRaty są idealną odpowiedzią na potrzeby Pacjentów w kwestii płatności ratalnych.